Karrier

Támogató automatizálási mérnök

Főbb Feladatok:
° műszaki segítségnyújtás ügyfeleknek
° automatizálási eszközök funkcióinak bemutatása
° ajánlatok előkészítése
° jövőben oktatások előkészítése és később megtartása partnerek részére

Elvárások:
° Felsőfokú, villamosmérnök (automatizálási mérnök) végzettség
° nyelvtudás: Angol nyelv közép szint szóban és írásban
° Power Point, Excel és Word magabiztos használata,
° Pontos, precíz, igényes munkavégzés

Előnyök:
° Mitsubishi automatizálási termékekkel kapcsolatos tapasztalat

Amit kínálunk:
° Akár azonnali munkakezdés
° Folyamatos tanulási lehetőség
° Dinamikus csapat, jó hangulat
° Stabil háttér, hosszútávú munkalehetőség
° Béren kívüli juttatások ( cafeteria)

Munkavégzés helye:
Budapest X. kerület, Fertő u 14.

Állás, munka területei:
Műszaki , irodai munka, teljes munkaidő 8 óra

Várjuk fényképes, magyar és angol nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét a hr(kukac)meltrade.hu címre.

  • Meltrade Mitsubishi Electric Distributor

    Ewon ipari távelérés

    FR robot katalógus

    Nézze meg videóinkat!

    AAA minősítésű cég